DAIKIN Emura antracit FTXJ25MS + RXJ25M 2,4kW

SPLÁTKY Od 500,-/měs.
–8 %
DAIKIN Emura
63 893 Kč –8 % 58 190 Kč 51 955,36 Kč bez DPH

Klimatizace DAIKIN Emura. Vnítřní + venkovní jednotka + dálkové ovliádání

DAIKIN Emura antracit FTXJ25MS + RXJ25M 2,4kW

Detailní informace

Detailní popis produktu

DAIKIN Emura antracit FTXJ25MS + RXJ25M 2,4kW

Nová Daikin Emura stejně jako její předchozí generace znovu potvrzuje, že klimatizační jednotka může nejen dobře vypadat, ale může být také vysoce energeticky účinná. Vysoká energetická účinnost je dosažena pomocí pokročilých technologií na úsporu energie, jako jsou technicky přepracované rotační kompresory. Díky funkci tepelného čerpadla vzduch-vzduch získává 80% svého energetického výkonu z obnovitelných zdrojů = z okolního vzduchu.

 • VÍCEZÓNOVÉ POHYBOVÉ ČIDLO: Jednotky s tímto čidlem mají schopnost automaticky směrovat proud vzduchu pryč od osob v místnosti. To zlepšuje pocit pohodlí, zabraňuje  foukání vzduchu přímo na člověka. Čidlo má samozřejmě  funkci úspory energie, pokud není zjištěna osoba v místnosti po dobu 20 minut ,tak se jednotka automaticky přepne do úsporného režimu.
 • EKONOMICKÝ REŽIM: umožňuje omezit maximální spotřebu energie klimatizace v případě, že máte problémy s pojistkami při souběžném použití více zařízení ( mikrovlnka,pračka, vysavač,..), nebo chcete omezit spotřebu elektrické energie. Tato funkce se deaktivuje při nastavení maximálního výkonu.
 • REŽIM KOMFORTNÍHO PROUDĚNÍ : automatické směřování proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k foukání přímo na osoby,ale aby bylo dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty v místnosti.
 • 3-D PRŮTOK VZDUCHU: jednotky s touto funkcí směřují vzduch nejen nahoru a dolů,ale také do stran, tím získáváme stejnou teplotuv celé místnosti. 
 • VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačitka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
 • TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou kimatizace je umožněn nerušený spánek.
 • TICHÝ  PROVOZ VENKOVNÍ JEDNOTKY: využijeme v hustě obydlených oblastech nebo bytových domech, kde musíme dbát na to, aby jednotky neobtěžovaly okolí svou hlučností zejména v nočních hodinách.
 • TÝDENNÍ ČASOVAČ:  umožňuje naprogramovat celý týden provozu klimatizace. Na každý den lze zadat až 4 provozy.
 • TITANOVÝ APATITOVÝ FOTOKATALICKÝ VZDUCHOVÝ FILTR: Čistí vzduch prostřednictvím skrytých ale účinných reakcí: vrstva hydroxypatitu ve filtru absorbuje bakterie, viry, amoniak, oxid dusíku a jiné škodlivé látky. Poté oxid titaničitý, aktivovaný působením denního světla, generuje hydroxylové radikály které rozpouští absorbované látky  na neškodné substance vody a oxidu uhličitého. Zcela nepozorovatelně, až na čerstvý a čistý vzduch v místnosti.
 • ONLINE CONTROLLER: jednotky s touto funkcí lze ovládat odkudkoli a kdykoli,jednoduše pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Tato funkce vyžaduje vybavení volitelným příslušenstvím a připojení k síti. Kromě jednosuchého ovládání  jednotek přes mobilní zařízení, má také většina jednotek k dispozici možnost připojení k sofistikované domácí síti nebo centrálnímu řízení Daikin ( připojení k BACnet nebo LON je možné přes Daikin Dlll-Net)
 • MULTI-SPLIT APLIKACE: tato jednotka může být přiojena k multi-splitové  venkovní jednotce. Multi-splitové aplikace umožňují chladit několik místností pomocí jedné venkovní jednotky, která umožňuje jednodušší a elegantnější instalaci s nižšími nároky na prostor. Na takovou to jednotku lze napojit 2-5 vnitřních jednotek

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Energetická třída  A+++
Výkon chlazení  2,4 (1,3-3,0) kW
Výkon topení  3,4 (1,3-4,5) kW
Použité chladivo  R-32
Napájení  1/220-240/50 ph-V-Hz
El.příkon při chlazení  0,51 kW
El příkon při topení  0,70 kW
SEER  8,64
SCOP  4,6 
Hlučnost vnitřní jednotky- chlazení  19-38 dB (A)
Hlučnost vnitřní jednotky - topení  19-41 dB (A)
Hlučnost venkovní jednotky- chlazení  43-46 dB (A)
Hlučnost venkovní jednotky- topení  44-47 dB (A)
Rozměry vnitřní jednotky (ŠxVxH)  998 x 303 x 212 mm
Rozměry venkovní jednotky (ŠxVxH)  765 x 550 x 285 mm
Hmotnost vnitřní jednotky  12 kg
Hmotnost venkovní jednotky  34 kg
Max. délka potrubí  20 m
Max. výškový rozdíl  15 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimatizace DAIKIN
Záruka: 3 roky
Energetická třída: A+++/A++
Hlučnost venkovní jednotky: 46 dB
Hlučnost vnitřní jednotky: 19 dB
Chladivo: R32
Ovládání přes WIFI: WIFI ANO
Výkon klimatizace: 2,4kW
Značka: DAIKIN