Toshiba Shorai Edge Black 7,0 kW / 8,0kW
Detailní popis produktu
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Chladicí výkon | 7,0 kW |
| Topný výkon | 8,0 kW |
| Energetická třída | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 6,30 / 4,10 |
| Vzduchový výkon | 1120 m³/h |
| Hlučnost (vnitřní jednotka) | 28–47 dB |
| Příkon | 2,35 kW |
| Rozměry (vnitřní jednotka) | 320 × 1053 × 245 mm |
| Rozměry (venkovní jednotka) | 630 × 800 × 300 mm |
| Napájení | 230 V |
| Chladivo | R32 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Toshiba Shorai Edge Black & White |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
