Toshiba Shorai Edge Black 6,1 kW / 7,0 kW
Detailní popis produktu
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Chladicí výkon | 6,1 kW |
| Topný výkon | 7,0 kW |
| Energetická třída | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 7,30 / 4,60 |
| Vzduchový výkon | 1032 m³/h |
| Hlučnost (vnitřní jednotka) | 27–45 dB |
| Příkon | 1,88 kW |
| Rozměry (vnitřní jednotka) | 320 × 1053 × 245 mm |
| Rozměry (venkovní jednotka) | 550 × 780 × 290 mm |
| Napájení | 230 V |
| Chladivo | R32 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Toshiba Shorai Edge Black & White |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
